Yüzüne yaptırdığı işlemleri itiraf etti! ‘Yaşımı göstermek istemiyorum’

ABD’li iş insanı, yazar ve televizyon yıldızı Martha Stewart, ‘The Martha Stewart Podcast’ adlı podcast programında halkın görünüşüne olan takıntısına değindi ve tek derdinin ‘biraz yardım alarak’ zarif bir şekilde yaşlanmak olduğunu söyledi.

Programına konuk olarak katılan kozmetik dermatoloğu Dr. Dan Belkin ile konuşan yazar, “İnternette paylaştığım bir selfie’mi gördüklerinde herkes çok ilgileniyor. Yüz gerdirmemle, işlemi kime yaptırdığımla, ne zaman yaptırdığımla ve fotoğrafta ne kadar photosop olduğuyla ilgili o kadar çok yorum geliyor ki, durumu açıklığa kavuşturmak istiyorum” dedi.

1967’DEN BERİ CİLT BAKIMI YAPTIRIYOR

Stewart, ardından doktorunun kendisine yılda iki kez uyguladığı dolgu, lazer ve mikro akım tedavilerinin yanı sıra, 1967’den beri rutin olarak yüz bakımları yaptırarak gençliğini koruduğunu itiraf etti.

Dr. Belkin de ünlü isim yanaklarına dolgu, çenesine ve boynuna kas gevşetici enjeksiyonlar ve birden fazla cilt sıkılaştırıcı cihaz kullanımı da dahil olmak üzere farklı prosedürlerin bir kombinasyonunu yaptırdığını açıkladı.

ULTRASON İLE CİLDİNİ SIKILAŞTIRDILAR

Kaliteli bir güneş kremi kullanmadan asla evden çıkmadığını söyleyen ünlü isimin doktoru, “Sanırım uzun zaman önce ultrason ile cilt sıkılaştırması yapmıştık. Ve biraz da Ulthera yaptık” diyerek Stewart’ın yüzündeki birkaç işlemi detaylandırdı.

Aynı zamanda yediklerine dikkat eden ve egzersizi ana önceliği olarak tutan biri olduğunu da sözlerine ekleyen 82 yaşındaki Martha, şu ifadeleri kullandı:

Yaş hakkında çok fazla düşünmüyorum ama yaşımı hiç göstermek istemiyorum. Ve yaşımı göstermemek için gerçekten çok uğraşıyorum.

“HİÇ BIÇAK ALTINA YATMADIM”

Öte yandan Martha Stewart, yüzünde estetik müdahaleler olduğunu açıkça söylese de; geçtiğimiz sene hiç bıçak altına yatarak ameliyat olmadığını belirtmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx