Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür hırs yaptı!

Trabzonspor’da Teknik Direktörlük koltuğunda Abdullah Avcı’nın oturmasıyla Abdülkadir Ömür’ün de performansını yukarıya çektiği öğrenildi. Nenad Bjelica döneminde ilk haftalarda şans bulsa da devamında aldığı süreler yavaş yavaş azalan milli futbolcu, Antalyaspor (1) ve Kasımpaşa (2) maçları haricinde skor katkısı veremedi.

Bordo-mavili takımın yetiştirdiği en önemli isimler arasında gösterilen 24 yaşındaki futbolcunun, eski hocası Avcı’nın gelişiyle hem morali hem performansı yükseldi. İdmanlarda daha istekli olduğu gözlenen yıldız futbolcunun gelecek haftalarda ilk 11’e geri dönebileceği öğrenildi. Bordo-mavili takımın teknik patronunun da Ömür ile toplantılar yaptığı ve özgüvenini geri kazandırmaya çalıştığı bildirildi.

Avcı’nın, Abdülkadir Ömür’e “Şampiyonluğa ulaştığımız sezonun başlarında da inişli çıkışlı bir performansın vardı. Ama daha çok çalışarak asıl futbolunu ortaya koymuştun. Sen yeteneğini herkese kanıtlamış bir futbolcusun. Bu sezon da senden beklenen performansı göstereceğine benim inancım tam. Daha çok çalışarak formanı tekrar geri kazanabilirsin” dediği öğrenildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx