Analistler Koşu Hedeflerini Belirledi: Bu 4 Güçlü Altcoin Seçildi!

Kripto analisti David, FET güçlü bir koşu bekliyor. Analist Lockridge Okoth, MATIC fiyatının 1 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Ayrıca analist, boğaların ICP’yi daha yukarılara doğru iteceğini öngörüyor. Popüler analist Michaël van de Poppe ise bir lider altcoin rakibinin keskin bir artış göreceğini tahmin ediyor.

FET fiyat tahmini: Altcoin için sırada ne var?

Fetch.ai (FET), 16-22 Ekim 2023 haftasında 0,18 dolarlık önemli destek bölgesinden sıçradı. Token fiyatı o zamanda beri hızla arttı (sarı ok). Bu hareket, fiyatın 0,53 dolar ile uzun vadeli direnç bölgesinin üzerine çıkmasına ve 2023’ün son haftasında 0,79 dolar ile yeni bir yılın en yüksek seviyesine ulaşmasına yardımcı oldu. Bu, kırılma daha yüksek bir tepe oluşturdu. Ayrıca, FET fiyatının uzun vadeli bir yükseliş trendinde olduğunu teyit etti. Bu yüzden, çok boğa görünümlü bir gelişme.

Token, yılın en yüksek seviyesinden önemli ölçüde düşmüş durumda. Buna rağmen, FET fiyatı şu anda 0,53 dolar bölgesini destek olarak doğruluyor (mavi ok). Bu arada, haftalık RSI yükseliş eğiliminde ve 50’nin üzerinde. Bu da boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, FET fiyatının 0,53 dolar bölgesinden sıçraması ve 1 dolardaki bir sonraki önemli direnç seviyesine yükselmesi muhtemel Bu hedef, mevcut fiyattan % 65,02’lik bir artışa karşılık geliyor.

FET haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası senaryo, FET fiyatının yakın gelecekte 1 dolar direnç bölgesine yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Ancak, bunu yapmadan önce tekrar 0,53 dolar bölgesine düşmesi mümkün. Altcoin fiyatı günlük grafikte 0,62 dolar bölgesinin üzerinde kapanırsa kısa vadeli düşüş görüşü geçersiz olacaktır.

MATIC fiyat tahmini: 1 dolara uzanan bir yolculuk var!

Polygon (MATIC) fiyatı benimseme ölçütü kadar iyi performans göstermedi. Genel baskı hala çok fazla. Göreceli Güç Endeksinde (RSI) bekleyen bir satın alma sinyali ile 0,7390 dolar kritik alıcı tıkanıklığı seviyesinin hemen altında, 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) tarafından sağlanan desteğin üstünde 0,7024 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu momentum göstergesinin yörüngesi devam ederse, yakında sinyal hattını temsil eden sarı bandın üzerine çıkması mümkün. Böyle bir geçişi boğa ve alım sinyali olarak görmek mantıklı.

Bunu takip eden alım baskısıyla altcoin fiyatının kuzeye doğru uzanarak 0,8029 dolara ulaşması mümkün. Daha kuzeyde ise 50 günlük SMA ile yüzleşmek için 0,8553 dolar var. Oldukça boğa olan bir durumda, MATIC fiyatının 0,9702 dolar ablukasına ulaşması muhtemel. Bu bariyerin desteğe dönüşmesi, MATIC fiyatının 0,9833 ila 1,0400 dolar arasında değişen tedarik zincirine girmesini sağlayabilir. Günlük zaman diliminde bu emir bloğunun orta çizgisinin üzerinde 1,0135 dolarda bir kırılma ve kapanış, yükseliş trendinin devamını teyit edecektir.

MATIC 1 günlük grafik

ICP fiyat tahmini: Altcoin için %30’luk bir artış mümkün!

Internet Computer (ICP) fiyatı, 23 Ocak’taki 9,52 dolarlık düşük seviyeden bu yana %30 artarak V şeklindeki toparlanma rallisinin bir parçası olarak kuzeye doğru ilerliyor. Ancak, 12,01 ile 14,43 dolar arasındaki arz bölgesi ICP için yukarı yönlü potansiyeli tehdit ediyor. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 50 seviyesinin üzerinde kuzeye doğru ilerliyor. Ayrıca, yükselen momentuma işaret ediyor. Artan alıcı ivmesi, ICP fiyatının 13,22 dolarlık tedarik bölgesinin orta çizgisini test etmek için kazanımları genişlettiğini görebilir. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ve kapanış, ara trendin devam ettiğini teyit edecektir.

Böyle bir hareket, muhtemelen altcoin fiyatının kuzeye doğru uzanarak arz bölgesini yükseliş kırıcısına dönüştürecektir. Bu durumu, 15,33 dolar direnç seviyesinin desteğe dönüşmesi teyit edecektir. Boğaların güçlü olduğu bir durumda, ICP’nin 16,30 dolar seviyesini geri alması mümkün. BU seviyeyi en son 3 Ocak’ta test etti. Böyle bir hareket, mevcut seviyelerin üzerinde %30’luk bir artış anlamına gelecektir.

ICP 1 günlük grafik

DOT fiyat tahmini: Temiz bir %160’lık bir koşu mu?

Popüler analist Michaël van de Poppe, kripto piyasasındaki bir düzeltmenin birçok fırsat verdiğini söylüyor. Analist, bunlardan birinin de Polkadot (DOT) olduğunu belirtiyor. Analiste göre, altcoin mevcut seviyesinden yaklaşık %164 artışla 17 dolara yükselebilir. Grafiğine göre analist, DOT’un 5,50 ila 6,00 dolar civarındaki destek seviyesini yeniden test ettikten sonra 9,39 dolar civarında “önemli direnç” ile karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx