THY’den Yurt Dışı Yolcularına Uyarı Geldi

Türk Hava Yolları, yurt dışı yolcularını uyardı. Koronavirüs sürecinde alınan önlemler kapsamında, tam kapanmanın uygulanacağı tarihler içinde yurt dışından gelmeyi ya da yurt dışına çıkmayı düşünen yolcularla ilgili açıklamalarda bulundu.

THY’den uyarı geldi. Koronavirüs sürecinde alınan önlemler kapsamında uygulanacak tam kapanma, 29 Nisan Perşembe akşamı saat 19.00’da başlayacak, 17 Mayıs Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek. 

THY’DEN AÇIKLAMA GELDİ 

Türk Hava Yolları (THY),tam kapanmanın uygulanacağı tarihler içinde, yurt dışından gelmeyi ya da yurt dışına çıkmayı düşünen yolcularla ilgili bir duyuru gerçekleştirdi. 

THY’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi: 

‘29 Nisan Perşembe günü saat 19.00 ile 17 Mayıs Pazartesi günü saat 05.00 arasında yurt dışından gelmeyi ya da yurt dışına seyahat etmeyi planlayan yolcularımız (İç hat aktarmalı seyahat edecekler de dahil olmak üzere) seyahat izin belgesi gerekmeksizin yapılan kontrollerde yurt dışı uçuşlarına dair biletlerini ibraz ederek ve varış ülkesi kabul şartlarını dikkate alarak seyahatlerini gerçekleştirebileceklerdir. Güncel gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizde yer alan duyurularımızı takip edebilirsiniz.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir