Protez Saç Yaptırmak İstiyorsanız Bunlara  Dikkat Edin 

Günümüzde protez saç fazlasıyla tercih edilmeye başlandı.  Dünya genelinde ünlüler tarafından oldukça rağbet gören bu uygulama ülkemizde protez saç Şişi firmasınca gerçekleştiriliyor. Uzmanlık gerekten bu uygulamada esnasında ilk aşama, simetrik bir şekilde kafanıza uygun kalıp yerleştirilmesidir. Yerleştirilme işlemi öncesinde kendi saçınızdan bir örnek alınarak laboratuar ortamında üretilir. Daha sonrasında yerleştirme işlemi tamamlanır ve kısa zaman içinde rahatlıkla kullanılabilir.

Protez Saç İşleminden Sonra Bakım Nasıl Olmalıdır?

Protez saç işleminden sonra ayda 1 kez olmak üzere protez saç merkezine giderek bakım yaptırılmalıdır. Özel olarak temizleme ve tıraş gibi işlemler yaptırılabiliyor. Evde duş alırken suyun ılık olmasına ve Şampuanların kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Saçınız için kaliteli ürünler kullanmanız protez saçın ömrünü uzatır ve daha parlak bir görüntü elde edilir. Ayrıca duş alırken elinizle saçınızı sert bir biçimde durulanmamalıdır. Hafif bir şekilde saça sert hareketler yapmadan durulanmalıdır.

Saç dökülmesine sebep olmayacak taraklar kullanılmalıdır. Tarakların uçlarının toplu olmasına dikkat edilmelidir. Böylece saç kırılmaz ve dökülmez. Her türlü tarama şekli yapılabilir, saç istenilen şekle sokulabilir. Fakat tarama işlemini yaparken nazik olunmalıdır. Eğer sertçe ve hızlı bir şekilde taranırsa tarak ne kadar kaliteli olursa olsun saça hasar verilebilir. O yüzden yumuşak bir şekilde taramak en doğrusudur.

Protez saç fiyatları ve tüm bilgiler için https://www.oscarhairdesign.com/ sitesini ziyaret ederek destek alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir