Papiss Cisse: Beni Alanya kıyılarına gömün

Süper Lig’den düşen Rizespor ile yollarını ayıran Papiss Cisse, Yeni Alanya’ya yaptığı özel açıklamada jübilesini Alanyaspor’da yapmak istediğini söyledi

Şu an bonservisi elinde olan 37 yaşındaki golcü futbolcu, yakın bir Türk arkadaşının yardımı ile yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Beni Alanya topraklarına gömün. Ben jübilemi Alanya’da yapmak istiyorum. Alanya’da futbolu bırakmak istiyorum. Alanya kıyılarını, Alanya halkını, bilhassa muzunu ve avokadosunu çok özledim. Birkaç yıla kadar futbolu bırakacağım lakin bırakırsam bunu Alanyaspor forması altında yapmak istiyorum.”

Yeni dönem transfer çalışmalarını sürdüren Alanyaspor’un ismi çok sayıda oyuncu ile anılıyor. Lakin şimdi anlaşılan net bir isim yok.

Alanyaspor’dan ses yok

17 Haziran’da başlayacak olan 1. Transfer Tescil Devri ile birlikte turuncu yeşilli idarenin imza gösterisine başlaması bekleniyor. İsmi Lecce ile anılan Diedhio’nun muhtemel transferini hesaba katarak forvet arayışlarına da sürat veren Alanyaspor idaresinin, Cisse’nin bildirisine nasıl yanıt vereceği merak konusu oldu.

2018-2019 döneminde geldiği Alanyaspor’da 2 yıl forma giyen ve akabinde Fenerbahçe’ye transfer olan Cisse, dönemi Rizespor’da tamamlamıştı. Senegalli oyuncu, Alanyaspor’da 65 maçta forma giymiş ve 42 gole imza atmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.