Mahsun Kırmızıgül’den ‘Prestij’ bombası geliyor! Sinema Alişan ve Özcan Deniz’e üzücü dokunacak

Kendini büsbütün sinema bölümüne adayan ünlü Türkücü Mahsun Kırmızıgül 16 yıldır başka kaldığı sahnelere geri döndü. Kuruçeşme Arena’da konser veren Kırmızıgül için dünyanın her yerinden dinleyici geldi. Sevenlerine unutulmaz anlar yaşayan Mahsun Kırmızıgül’den yeni bir haber daha geldi. Çektiği sinemalarla toplumsal gerçeklikleri beyaz perdeye taşıyan Kırmızıgül’den bu kez bomba bir sinema geliyor.

MAHSUN KIRMIZIGÜL’ÜN KONSERİNDE KUYRUKLAR OLUŞTU

16 yıl ortadan sonra Poll Production ve Demirören Medya Kümesi medya sponsorluğu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserlerinde sahne alan Mahsun Kırmızıgül, ikinci sefer sevenleriyle bir ortaya geldi. Kırmızgül’ün konser biletleri ise günler öncesinden tükendi. Uzun kuyrukların oluştuğu konserde Kırmızıgül, herkese unutulmaz anlar yaşattı. Konsere katılanlar ortasında Gazeteci İsmail Saymaz’da vardı. O anlar toplumsal medya hesabından paylaşan Saymaz, Kırmızıgül hakkında bomba üzere bir paylaşım yaptı.

KIRMIZIGÜL’DEN BOMBA ÜZERE BİR SİNEMA GELİYOR

Müzikleri ile milyonlarca insanın gönlünde taht kuran başarılı Türkücü Mahsun Kırmızıgül, sinema kesiminde de birebir başarıyı yakaladı. Yazıp yönettiği sinemalar gişe rekoru kırarken, Kırmızıgül bu sefer da herkesin merak ettiği itibar yıllarını bahis edinen bir sinema çekecek. Gazeteci İsmail Saymaz Kuruçeşme’de dinlemeye gittiği Mahsun Kırmızıgül hakkında yeni sinema paylaşımı yaptı. Paylaşımda Kırmızıgül’ün yeni çekeceği sinema hakkında ayrıntılar veren Saymaz, sinemanın bir devirler Alişan, Özcan Deniz ve Kırmızıgül ortasında geçen itibar yıllarını ele alacağını duyurdu. Saymaz paylaşımında şunlara yer verdi:

“Bir magazin haberi vereyim. Kırmızıgül, 1990’ların başındaki İtibar Müzik yıllarını ‘Prestij Meselesi’ isimli bir sinemaya dönüştürüyor. Sinemada Mahsun’u teğe bir kendisine benzeyen oğlu Mahmur canlandıracak”

MUAMMAYA DÖNEN PROBLEM GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

Muammaya dönen itibar yılları günümüzde de hala sır perdesini koruyor. Güneşi Gördüm, Mucize, New York’ta 5 minare üzere sinemalarla sinema tarihine ismini yazdıran Kırmızıgül’ün bu sineması çok konuşulacağa benziyor.

İTİBAR YILLARI SİNEMAYA DÖNÜŞÜYOR

‘Prestij Meselesi’ isimliyle çekeceği Sinemada Kırmızıgül’ü kendine çok benzeyen oğlu Mahmut Kırmızıgül oynayacak. Alişan ve Özcan Deniz’i ise kimin oynayacağı hakkında şimdi bir bilgi yok. Alişan, Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül ortasında büyük arbedelere ve küslüklere neden olan itibar yılları, ‘Prestij meselesi’ ile seyircinin karşısına çıkmayı bekliyor.

İşte İsmail Saymaz’ın o paylaşımı…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.