Kaliteli Protez Saç Nasıl Anlaşılır? Kafa Yapısına Göre Nasıl Hazırlanır? 

Protez saçın kaliteli olup olmadığını anlamak için birtakım unsurlara dikkat edilmesi gerekir. Bunlar ise, protez saç işlemi yapımı sırasında, saçın kopma ihtimali, tek düğüm ya da çift düğüm olarak işleniş biçimi, renginde herhangi bir açılma durumunun olma olasılığı, hatalı yapılması ve uzun vadede kullanıma uygun olması için gerekli dayanıklılığa sahip olup olmaması gibi faktörlere dikkat edilmelidir.

Ancak tüm bu unsurların gözle bakıldığında protez saçın anlaşılması oldukça zordur. Protez saç kullanan kişiler arası kullandıktan bir süre sonra kaliteli olup olmadığını anlayabilirler. Bununla birlikte alanında profesyonel hizmet sunan protez saç Şişli işlenen protez saçın kaliteli olmasına oldukça dikkat eder.

Protez Saç ile Doğal Bir Görünüm Kazanın

Protez saç yapılmasına karar veren kişiye uzmanlar tarafından gerekli saç analiz işlemleri yapılır. Saçın açık olan bölümleri özel bir çizim ve kalıp yardımıyla belirlenir. Doğal bir görüntüye sahip bir şekilde tasarlanmasına özen gösterilir. Kaliteli bir protez saçın tamamıyla insan saçından üretilmiş olması gerekir.

Protez saçın kalitesi, hizmeti sunan firmaya bağlı olarak da değişebilir. Protez saç kişinin yüzüne özel olacak şekilde tasarlanmalıdır. Böylelikle daha doğal bir görünüm elde edilmesi sağlanır. Hazır kalıp saçlarda kişinin yüzüne uyum oranı daha düşük olur.

Protez saçın kalitesine bağlı olarak protez saç fiyatları da değişim gösterir. Sizler de kaliteli bir saç protez hizmeti almak için https://www.oscarhairdesign.com/ firmasından destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir