İslam Memiş bunu yapanlar paçayı kurtaracak diyerek açıkladı! Altında büyük tufan geliyor

Dolar 19 liraya yaklaşırken, gram altında ise önemli manada düşüş yaşanmaya başlandı. İslam Memiş, altında baskılanma yaşandığını söz ederken, büyük patlamaya dikkat çekti. Pekala gram altın yükselecek mi? Altın ne vakit alınmalı? İşte İslam Memiş’ten yatırımcıyı ilgilendiren piyasa değerlendirmesi.

ALTINDA KRİRTİK SÜREÇ! PAHALANDIRAN PAÇAYI KURTACAK

Ons altında gerileme yaşandığını söz eden İslam Memiş, bu fırsatın kıymetlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Memiş, “Altının ons fiyatı 1700’e kadar geriledi mi? Evet, geriledi. Bu fiyatı alır cebime koyarım. Tereddüdüm varsa gerçekleşenin yüzde 50’sini cebine koy, oburu için tasan varsa o vakit yeniden alır kazanırsın. Ya olmazsa? Agresif yükselişler olursa bu kere açıkta kalmaktan çok yüzde 50’yi kurtardığın için paçayı kurtarmış olacaksın.” tabirlerini kullandı.

ALTINDA PATLAMA

Altın fiyatlarının baskı altında olduğunu yineleyen Memiş, “Altın fiyatları baskılanıyor, patladığı vakit kötü patlayacak. Ben üst istikametli hareketler bekliyorum. Elinde dolar bulunduran şanslı yatırımcı diyorum. Yeni dolar geçen eline şanslı.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.