Hangi kara yolunda çalışma var? 2 Haziran Perşembe kara yollarında son durum

Günü ailesiyle ya da iş için yollarda geçirecek olan vatandaşlar, kara yollarındaki son durumu merak ediyor.

Geçecekleri güzergahta çalışma olup olmadığını merak edenler, bu bahiste en net bilgilere ulaşmak istiyor.

Vatandaşlar yollarda sorun yaşamamak, ya da geç kalmamak için, “Hangi kara yolunda çalışma var?” sorusunu araştırıyor.

Pekala, Hangi kara yolunda çalışma var? İşte kara yollarında son durum…

Hangi kara yolunda çalışma var?

AA’nın haberine nazaran; Kara yollarının üretim, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen bölümlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşaklarında üstyapı yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Bu nedenle 21.00-07.00 saatlerinde otoyolun her iki istikameti kısımlar halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma öbür istikametlerden iki taraflı müsaade verilecek. Anadolu Otoyolu’nun Kaynaşlı Kavşağı-Bolu-Düzce vilayet hududu 0-11. kilometrelerinde (Bolu Dağı Tüneli) genleşme derzi yenileme çalışmaları yapılıyor.

Bu sebeple otoyolun İstanbul istikametinde şoförler Abant Kavşağı’ndan D-100 yoluna yönlendirilerek, Kaynaşlı Kavşağı’ndan tekrar otoyola iştirak sağlayabiliyor. İzmir-Çeşme Otoyolu’nun 1-8. kilometrelerinde (Güzelbahçe-Urla kesimi) ekolojik köprü üretim çalışmaları hasebiyle yolun bir kısmı trafiğe kapatılarak, ulaşım öbür kısımdan iki istikametli sürdürülüyor.

Artvin-Erzurum yolunun 32-55. kilometrelerindeki 16 tünelde yapılan aydınlatma, elektrik ve elektronik sistemleri bakım ve tamirat çalışması nedeniyle bugün ve yarın 09.00-17.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten denetimli devam edecek. Aksaray-Ortaköy yolunun 28-31, Yenişehir-Bilecik yolunun 27-28, Seydişehir-Akseki yolunun 33-37, Kırıkhan-Hatay yolunun 1-2. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor.

Yozgat-Çorum yolunun 3-9. kilometrelerindeki imal çalışmaları hasebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından denetimli sağlanıyor. Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 17-18. kilometrelerindeki heyelan nedeniyle Zonguldak istikametinde ulaşım tek şeritten denetimli sürdürülüyor.

KARA YOLLARI YOL ÇALIŞMASI SORGULAMA EKRANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.