Hadise’nin ağlamasına Yıldız Tilbe dayanamadı! Bakın ne yazdı? “Karı-koca ortasına girme”

Hadise’nin sahnede ağlamasından eşi Mehmet Dinçerler’den de alyans halmesi gelmişti. Çiftine evliliklerinde kriz yaşadığı sav edilirken, şimdi ikiliden bir açıklama gelmedi. Boşanmanın eşiğine gelen çiftin durumuna Yıldız Tilbe kayıtsız kalmadı. Bakın sahnede ağlayan Hadise için ne yazdı?

HADİSE-MEHMET DİNÇERLER EVLİLİĞİ ÇATIRDADI

Eski sevgilisi Kaan Yıldırım, Hadise’nin Reza Zarrab bağının ortaya çıkmasından sonra ayrılmasıyla başlayan süreçte Hadise ani bir kararla iş insanı Mehmet Dinçerler ile evlenmişti.

İkilinin bebek haberi hayranlarını sevindirirken, Hadise’nin bir konserde Kaan Yıldırım’a için klip çektiği şarkıyı okumasıyla gözyaşlarını tutamamıştı. Bunun üzerine eşi Mehmet Dinçerler’de alyansını çıkartarak boşanma tezlerini güçlendirdi.

SAHNEDE AĞLAMASI OLAY OLDU

Magazine bomba üzere düşen ayrılık argümanı sonrası, çiftten bir açıklama gelmezken, savlara nazaran ikili ortasında bebek krizi çıkmıştı. Hadise’nin bebek istemesine eşi tarafından sıcak bakılmadığı için boşanmanın eşiğine geldikleri söylendi. Hadise’nin sahnede ağlaması sonrası ünlü müzikçi Yıldız Tilbe’de sessiz kalamadı. O Ses Türkiye’de bir arada heyet koltuğuna oturan Yıldız Tilbe’den Hadise’ye takviye geldi.

YILDIZ TİLBE’DEN HADİSE’YE DESTEK

Tilbe, toplumsal medya hesabından Hadise’nin ağlamasına ait, “Bir bayanın en hoş ve en güçlü olduğu an, sevdiği için ağladığı andır. Erkek için de böyledir. Her damla gözyaşı bir elmas üzere döküldükçe ağlanan kişinin ya kıymetinden götürür ya da pahasına kıymet katar. Gözyaşları kutsaldır” tweetini attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.