Dev marka 450 TL’ye sattığı kablosuz kulaklığı 74 TL’ye düşürdü!

Kablosuz kulaklıklar artık trend olmuş durumda. Özellikle de son dönemde kablosuz kulaküstü kulaklıklara karşı yoğun bir ilgi var. Genelde bu kulaklıkların biraz pahalı olduğu doğru. Fakat ucuz modeller de yok değil.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kablosuz kulaklıklara olan talep de artmış durumda. Hatta artık bazı telefon üreticileri, telefon kutusunda dahi kablosuz kulaklığa yer verir oldu. Bunun dışında telefon içeriğinde kulaklığa yer vermeyen üreticilerin sayısı da bir hayli fazla.

Neyse ki artık çok uygun fiyatlara kablosuz kulaklıklar edinmek mümkün. Hatta doğru zamanı beklediğinizde normalin çok altı fiyatlara da kablosuz kulaklıklar almanız mümkün oluyor.

Şu sıralar televizyon reklamlarında da pek çok e-ticaret sitesinin elektronik ürünlerde önemli indirimlere gittiklerini görüyoruz. Eğer doğru zamanda doğru adrese bakarsanız hayli uygun fiyatlara kablosuz kulaklık satın alabiliyorsunuz.

Bugün sizler için önereceğimiz ürün ise kulaklık sektöründeki önemli isimlerden biri olan Checkmate’in P47 modeli. Normal şartlarda bu modeli 100 TL’nin altına fiyatlara satın almanız çok da mümkün değil. Çünkü 100 TL altına bırakın kablosuz kulaklığı, kablolu kulaklık bulmanız bile hayli zor olabiliyor.

Chechmate P47 kablosuz kulaklık ile telefonunuzdan muazzam bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Bunun haricinde cihazın üzerinde yer alan microSD kart yuvası sayesinde, telefon ya da benzeri bir cihaza bağlanmadan da şarkılarınızı direkt olarak dinleyebilirsiniz.

Bu kulaklığın fiyatı kısa süreliğine 74 TL’ye kadar düşmüş durumda. Eğer yeni bir kablosuz kulaklığa ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Şunu da belirtelim. Kulaklığın stoklarının tükenme ihtimali mevcut. O yüzden tıkladığınızda ürün stokları tamamen tükenmiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.