Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Muhtarların Aşı Sürecin…

Dün gerçekleşen Kabine toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın muhtarlarla ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti. Erdoğan, muhtarların aşılanmasına başlanılacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda bulundu. Muhtarların aşılama süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, ‘Salgın başladığından beri filyasyon ekipleriyle yoğun mesai sarf eden muhtarlarımızın aşılarına başlanacağının müjdesini vermek istiyorum’ şeklinde konuştu. Açıklama sonrası muhtarlar aşı randevusu için harekete geçerken, Erdoğan’ın da söz konusu planlamanın hızlandırılması için talimat verdiği belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün gerçekleştirilen Kabine Toplantısı’nın ardından alınan yeni tedbirleri açıkladı ve tam kapanmaya gidildiğini belirtti. Erdoğan’ın açıklamasında muhtarlarla ilgili sözleri ise oldukça dikkat çekti.

MUHTARLARA AŞI MÜJDESİ

Muhtarlara müjde vererek, aşılanmalarına başlanacağını duyuran Erdoğan, ‘Salgın başladığından beri filyasyon ekipleriyle yoğun mesai sarf eden muhtarlarımızın aşılarına başlanacağının müjdesini vermek istiyorum’ diye konuştu.

ERDOĞAN’DAN ‘SÜRECİ HIZLANDIRIN’ TALİMATI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasının ardından muhtarlar aşı randevusu için harekete geçerken, Erdoğan’ın da söz konusu planlamanın hızlandırılması için talimat verdiği öğrenildi.

BAKAN KOCA’NIN DETAYLARI AÇIKLAMASI BEKLENİYOR

Muhtarlar için aşı tanımlamasının birkaç gün içinde yapılmasının yanı sıra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından da güncel bir açıklama ve detayların belirtileceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir