Bülent Korkmaz: Geç kaldık ama…

Yeni dönemin hazırlıklarını sürdüren Rizespor’da Teknik Yönetici Bülent Korkmaz, idman öncesinde yaptığı açıklamada, “O mevkilerde geç kaldık fakat çok ayrıntılı davranıyoruz zira o mevkiler çok değerli. İki mevkiiyi de tamamladıktan sonra transferleri tamamlamış olacağız” dedi.

Spor Toto 1. Lig gruplarından Çaykur Rizespor, Mehmet Cengiz Tesisleri’nde Teknik Yönetici Bülent Korkmaz idaresinde idman yaptı.

Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bülent Korkmaz, şu açıklamalarda bulundu:

“Şimdi iki mevkiye oyuncu bakıyoruz. O mevkiye yanlışsız oyuncuyu bulabilmek için gerçekten herkes çalışıyor. O mevkilerde geç kaldık lakin çok ayrıntılı davranıyoruz zira o mevkiler çok kıymetli. O iki mevkiiyi de tamamladıktan sonra transferleri tamamlamış olacağız. Oyuncular çok yeterli çalışıyor. Oyuncularımdan çok mutluyum. Her şey âlâ gidiyor. O iki transferi de yaparsak lig başlamadan transferi bitirmiş oluruz. Ben santrfor mevkiine bir oyuncu istiyorum. Bir aydır yöneticilerle bir arada o mevki üzerine çok çalışıyoruz. Bazen oyuncudan bazen menajerinden bazen de kulübünden ötürü anlaşamadığımız oyuncular var. Tabi bu iş kolay olmuyor. O mevki çok değerli bir mevki münasebetiyle çok ayrıntılı davranıyoruz. Bir çok oyuncuyla görüşüldü olmadı. Bu mevkide oyuncuyu daha evvel programlamıştık geç kalındı fakat yapacak da bir şey yok. Yanlışsız atılım yapmaya çalışıyoruz. İnşallah istediğimiz atak o mevkide olur. Mahsun Capkan, Eren ve Güvenç Usta’ya yüzlerine karşı öbür bir ekipte oynamalarını söyledim. Nihayetinde burada fazla forma bahtı bulaşamayacaklar. Öbür bir ekipte oynayarak kendilerini geliştirebilirler.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.