Aydın Valisi Aksoy’dan Aşı Açıklaması Geldi

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’dan aşı hakkında açıklama geldi. Aksoy, mRNA-biontech aşısı için Atatürk Devlet Hastanesi’nde randevuların başladığını bildirdi.

Koronavirüs ile mücadelede alınan önlemler kapsamında Aydın’da çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Alınan önlemlerin dışında koronavirüs aşı çalışmaları da sıkı bir şekilde uygulanıyor. Sağlık Bakanlığı verilerine göre Aydın genelinde şu ana kadar birinci doz ve ikinci doz olmak üzere toplam 441 bin 12 aşı yapıldı. 

AŞININ ÖNEMİNE VURGU YAPTI 

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’dan açıklamalarda bulundu. Birçok vatandaşın tercihi olan mRNA-biontech aşısının randevularının başladığını duyuran Vali Aksoy, koronavirüs ile mücadelede aşının önemine dikkat çekti. 

‘SIRASI GELEN HERKESİ AŞIYA BEKLİYORUZ’ 

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla mRNA-biontech aşısının randevularının Atatürk Devlet Hastanesi’nde de başladığını duyuran Vali Aksoy, paylaşımında ‘Atatürk Devlet Hastanemizde mRNA-biontech aşısı için de yarın randevu verilmeye başlanıyor. Aydın Devlet , Atatürk , Nazilli ve Söke Devlet Hastanelerimizde Biontech için randevu alınabilmektedir. Sırası gelen herkesi aşı olmaya bekliyoruz’ ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir