«
  1. Ana sayfa
  2. Teknoloji
  3. Wifi Şifre Kırma Programı Dumpper İndir

Wifi Şifre Kırma Programı Dumpper İndir

Windows tabanlı olarak çalışan programlar içerisinde çok kullanılan ve en basit wifi kırcı olarak bilinen Dumpper 2013 yıllarından beridir WPS özelliğindeki açıkları kullanarak binlerce kişiye ücretsiz internet sunmuştur. Bu programın kullanımı ve detaylı wifi şifre kırma yazısına buradan ulaşabilirsiniz!.

Windows Wifi Şifre Kırıcı Programı

Yaklaşık olarak 8MB’lık boyutu bulunan Dumpper windows tabanlı olarak çalışan ve en çok güvenilen programlardan birisidir. Programın çalışma temeli modemlerdeki WPS özelliğinin temeli olan pin dağıtımları ile çalışmaktadır. Her modeme özel olarak yayınlana bu WPS pinleri kullanarak şifreyi bile bilmeden modemlere ulaşmayı sağlayan bu program alanının en iyilerinden birisidir diyebiliriz. Wifi şifre kırma, daha önceki zamanlarda genellikle linux işletim sistemlerinde çok daha etkili bir şekilde kırılırken artık bu özellikleri windows işletim sistemlerindede kolaylıkla görebilmekteyiz.

Dumpper, sadece wifi modemlerin şifresini kırmak için değil aynı zamanda daha önce bağlandığınız modemlerin şifresini bilmiyorsanız bu alandada oldukça etkili çalışan bir programdır. Dumpper hakkında daha fazla bilgi almak için programı indirmek için Dumpper web sitesini ziyaret edebilir, en çok merak edilen sorulara cevap bulabilirsiniz. Bu programın kurulumu ve kullanımı hakkında yaşanan sorunlar ve hatalar hakkındada bir çok bilgiyi siteden bulabilirsiniz. Yaşadığınız başka wifi kırıcı ile ilgili sorunlarınız olursa yorum kısmından sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Sosyal Medya Programı

    Gerçekten kaliteli bir program ama güçlü wifi şifrelerini kırmak icin yeterli olmaz diye düşünüyorum

  2. Ali Gültekin

    İşe yarıyor mu gerçekten ?