«
  1. Ana sayfa
  2. Oyun
  3. Online Travian Oyunu Oyna

Online Travian Oyunu Oyna

Online Travian Oyunu Hakkında

Travian online oyunu, milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan, bir savaş oyunudur. Oyunun oldukça fazla oyuncusu bulunduğu ve günümüzün en popüler oyunlarından biri olduğu için oyun hakkında da merak edilenler çoğalmış durumdadır. Öncelikle oyun, Almanya’da bulunan bir oyun şirketi tarafından çıkartılmıştır. Ve oyun oldukça eski bir oyun olup, sürekli olarak güncellenmekte ve yenilenmektedir. Oyunun eskiliği, tam 10 yıl öncesine dayanmaktadır. 10 yıldır bilinen ve oynanan oyunun, sıkı takipçileri de bulunmaktadır. Oyun savaş oyunları üzerine kurulu ve strateji olarak geliştirilen bir oyundur. Yani küçük bir köy iken büyüyüp, gelişme imkânınız vardır. En sevilen ve takip edilen online oyunlar arasında bulunur. Hemen sizde Travian pvp serverlerinde oyunun zevkini doruğuna kadar yaşamak için sizlere vereceğimiz linklerden oyunu indiriniz. Travian oyunu Web Tabanlı bir strateji oyunu olduğu için bilgisayarınıza indirmenize hiç gerek yoktur. Oyun 2003 yıllarından itibaren devam eden köklü bir oyundur. 

Oyun Nasıl Oynanıyor?

Oyunu, travian indir diyerek, çok kolay indirebilirsiniz. Oyunu indirip, açıktan sonra oyunda karşınıza, liderlik edeceğiniz gruplar çıkar. Bu gruplar, farklı özelliklere sahip ve başka alanlarda iyi olan gruplardır. Bu nedenle, grupları seçmeden önce iyi karar vermeniz gerekir. Bu gruplar, Cermenler, Galyalılar ve Romalılardan oluşur. Her grubun, iyi olduğu farklı bir yön bulunduğu için kendi kuracağınız, köye göre seçim yapmanız gerekir. Yani saldırılarda mı yoksa savunmada mı iyi olmak istiyorsunuz, buna karar verin ve ona göre halk seçin. Seçmiş olduğunuz grup ile size bir köy verilir. Siz bu köyü, teknolojik, ekonomik ve askeri olarak geliştirip, büyütmelisiniz. Travian speed server sunucularında hemen köyünüzü kurup oyuna hızlıca başlayabilirsiniz. 

Oyunda Nasıl İyi Gelişim Sağlanır?

Türk Travian ya da Online Travian oynamak oldukça eğlenceli ve düşündüren bir oyundur. Oyunda oldukça stratejik davranmak gerekir. Oyunda bulunan gruplarda farklı özellikler olduğu için seçmiş olduğunuz gruba göre ilerleyebilirsiniz. Mesela; Cermenler, oldukça si bir halktır. Onları yönetmek oldukça zordur. Fakat iyi idare edildiklerinde hem savunma da hem de saldırıda oldukça vahşi olurlar. Galyalılar, oldukça sakin ce barışçıl bir gruptur. Bu grup ile saldırılarda değil ama savunmada iyi olabilirsiniz. Halk savaşmayı pek sevmez ama söz konusu toprakları olduğunda da çok sert olabilirler. Romalılar, oldukça dengeli bir gruptur. Yönetimleri oldukça kolaydır. Hem savunmada hem de saldırıda oldukça iyi çıkartırlar ve liderlerini dinlerler.

Bir Cevap Yaz

furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *