«
  1. Ana sayfa
  2. Teknoloji
  3. ADSENSE’DE BİRİKEN PARA NE ZAMAN HESABA GEÇER?

ADSENSE’DE BİRİKEN PARA NE ZAMAN HESABA GEÇER?

ADSENSE’DE BİRİKEN PARA NE ZAMAN HESABA GEÇER?

Adsense’de biriken para ne zaman hesaba geçer? Akıllara gelen bu soru ile alakalı sizleri aydınlatmaya çalışacağız. İlk olarak Adsense hakkında kısa bir bilgilendirme sağlamakta fayda görüyoruz. Adsense Google’nin web site sahiplerine sunmuş olduğu reklam hizmetinden biridir. Bu hizmet karşılığında siteniz üzerinde çok ciddi rakamlarla para kazanabiliyorsunuz.

Adsense çevrim içi olan sitenizde istenen reklamların yayınlanması ile beraber ücretsiz bir şekilde para kazanmanızı sağlamaktadır. Bunu yaparken sitenizle alakası olmayan reklamlar yayınlanmaz. Tamamen site içeriğinizle ilgili olan reklamları barındırmaktadır. Buda Adsense reklamlarını diğerlerinde ayıran en önemli özelliğidir. Ayrıca Adsense tıklanma oranınıza göre daha yüksek meblağlar sağlayabileceğiniz reklamları sitenize yerleştirmektedir.

Adsense’de Hesap Açma

Adsense hesap açmayı merak eden ziyaretçiler için bilgi aktarmaya çalışacağız. İlk olarak hesaptan para çekebilmeniz için mutlaka tanımlı bir banka hesabınızın olması gerekiyor. Adsense hesabı kiminse banka hesabı da aynı kişinin olmalıdır. Ücretler ayın 20’sinde hesaplara aktarılmaktadır. Banka hesabınızı tanımlamanız gerekiyor.

Bunun için, Ayarlar- Ödeme Ayarları- Yeni Ödeme Yöntemi Ekleyin, hesap kullanıcısının adı ve soyadı, şube ve IBAN bilgilerini sırasıyla takip ederek işlemi tamamlayabilirsiniz. Hesaba gönderilen tutarda yazan PIN ile “ödeme ayarları” sayfasından açtığınız hesabı onaylatıyorsunuz. Siteniz her tıklandığında hesabınıza ücreti yansımaktadır. 100 dolara ulaştığında hesabınızda parayı çekmeye başlayabiliyorsunuz.

Adsense Ödemelerini Alma

Açtığınız Adsense hesabından para transferi banka havalesi ile yapılan bir elektronik transfer yöntemidir. Bu yöntemle ödemeler direk banka hesabına transfer olmaktadır. Ödemeler hesaba seçilmiş olan ABD doları ya da EURO cinsinden yatmaktadır. Bu yöntemle işlem yapmak sizler için daha güvenli, olacaktır. Ödemeleri alabilmek için yukarda belirtmiş olduğumuz hesap bilgilerini tanımlıyorsunuz.

Her ay düzenli olarak hesabınıza para aktarılmaktadır. Sizde sitenizden daha fazla para kazanmak ve sitenizin tıklanma oranını arttırmak istiyorsanız Adsense reklamları ile para kazanma yöntemini değerlendirmelisiniz. Adsense ile para kazanma ve nasıl para çekeceğinize dair bilgiler aktarmaya çalıştık. Adsense ile hesaptan para çekme ile ilgili yukarda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Adsense’de biriken para ne zaman hesaba geçer? adlı konumuzdan faydalanmışsınızdır umarız.

Bir Cevap Yaz

furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *