«
  1. Ana sayfa
  2. Genel
  3. Tablo Şıklığını Yaşayın

Tablo Şıklığını Yaşayın

Tablo Şıklığını Yaşayın

Evini dekore eden bir sanat aşığı, birçok şeye dikkat eder ve en önemli detay tablo modelleri olacaktır. Ünlü sanatçıların yağlıboya tabloları çok ciddi bir ücret karşılığında satılıyor. Bu nedenle, bu arzu edilmesine rağmen, çoğumuz yağlı boya tablo alamıyoruz. Gelişen teknolojiler, çalışanlarımızın etkileyici kalite ve yaratıcı tasarıma sahip, yağlı boyamaya eşdeğer gerçek bir tuval sunmalarını sağlamıştır.

Kanvas Tablo, her türlü dijital resmin çözünürlük ve görünürlük kaybı olmadan yüksek kaliteli tuvallere basılmasıyla elde edilen bir sanat ürünüdür. Dijital baskı makineleri kullanılarak profesyonel dijital baskı yöntemleri kullanılarak tuval üzerine orijinal resimler üretmek mümkündür. Tuval üzerine kanvas üretiminde yüksek kaliteli dijital baskı ihtiyacına ek olarak, baskı için kumaşın kalitesi, ürünü kullanım ömrü boyunca kullanmanın en önemli yolu olacaktır.

Tuval Üzerine Kanvas Tablonun Özel Yönleri

Tuval için bir masa hazırlamaya karar veren müşterilerin ilk sorusu istenen kaliteye ulaşmanın mümkün olup olmadığıdır. Ürettiğimiz kanvas tablo üzerindeki boyalar, yüzeylerine uygulanan özel koruyucu malzemeler nedeniyle doğrudan güneş ışığına veya neme maruz kalmazlarsa, tüm kullanım süresi boyunca bir garantiye sahiptir.

Sevdiklerinizle birlikte unutmak istemediğiniz anın fotoğrafını, özel bir günün anılarını veya sevdiklerinizin en güzel fotoğraflarını sistemimizde yükleyebilirsiniz. İndirme ve sipariş verdikten sonra, tasarım ekibimiz fotoğrafları baskıya uygun hale getirecek ve nihai onay için gönderecektir. Onayınızdan hemen sonra adresinize ücretsiz teslimatla birlikte kişisel tuval masanıza bir baskı gönderilecektir.

Tuval üzerine resimlerin en önemli ayırt edici özelliklerinden biri, dekoratif amaçlı kullanılabilecek olmalarıdır. Estetik ve sanatsal uyum, evlerde, okullarda, iş yerlerinde veya ortak yerlerde duvarlara kolayca uyarlanabilen yağlı boya tablo seçenekleriyle birlikte gösterilecektir.

Kanvas Tablo Yapımı

Her makinenin kendi mürekkebi vardır ve kullanılacak kumaşın yüzeyleri bu mürekkebi düzeltebilecek bir kimyasalla sıvanır. Piyasada birçok dijital baskı makinesi ve kumaş malzemesi türü vardır. Bu çeşitleri daha sonra daha ayrıntılı olarak ele alacağız, ancak basılı kumaş pazarındaki fiyatlardaki farklılıkların önemli sebeplerinden birinin de malzeme farkı olduğu belirtilmelidir.

Baskı için hazırlanan görüntüler, dijital baskıya uygun bir yazılım kullanılarak baskı aşamasına aktarılır. Yazdırma işleminden sonra, kullanılan malzemenin türüne bağlı olarak kuruma süresi beklenir. Direnç sağlamak için yüzey koruması kullanılır. Yüzey korumanın uygulanması, baskı makinesinin tipine ve kullanılan kumaşa bağlı olacaktır. Bazı makine ve mürekkep türlerinin yüzey korumasına bile ihtiyaç duymadığı yağlı boya dokulu tablo özellikleri içinde bilinmektedir.

https://www.tabloplus.com

Bir Cevap Yaz

furkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *